Zobacz mapę
WARSZAWA 1,5 h
NAŁĘCZÓW 20 min
CENTRUM 10 min

Świetna lokalizacja

Dzięki świetnej lokalizacji, udogodnieniom budynku i korzyściom płynącym z mieszkania w bliskiej odległości od centrum, nasza inwestycja stwarza najlepsze warunki do wygodnego, przyjemnego i aktywnego życia. Wystarczy kilkanaście metrów w dowolnym kierunku, aby doświadczyć smacznego, kulturalnego i pomysłowego Lublina.

Dobry adres blisko centrum

Przy ulicy Nałęczowskiej można mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Inwestycja zlokalizowana jest przy prężnie rozwijającej się ulicy, w bliskiej odległości do centrum, miasteczka akademickiego oraz najlepszych szkół w Lublinie. Na Stare Miasto dostaniesz się samochodem w mniej niż kwadrans, a spacer do ogrodu botanicznego zajmie Ci 20 minut. Zakupy zrobisz w galeriach handlowych Parada lub Zana, a po sąsiedzku znajdziesz liczne sklepiki, piekarnie, punkty usługowe oraz restauracje, takie jak Kuchnia Otwarta.

Miejsce z przyszłością

Osiedle Nałęczowska zlokalizowane jest w bardzo dynamicznie rozwijającej się okolicy. To idealne miejsce dla osób aktywnych na rynku zawodowym – inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie siedzib wielu międzynarodowych firm, takich jak PWC czy Esri. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i drogi rowerowe oraz wjazd na obwodnicę, która ułatwi wyjazd z miasta oraz szybkie przemieszczenie się do stolicy.

Złap balans na Osiedlu Nałęczowska

z rozbudowaną infrastrukturą handlową, usługową i gastronomiczną - licznymi knajpkami, sklepami i kawiarniami po drugiej stronie ulicy
z najlepszymi lubelskimi szkołami i uczelniami wyższymi
w sąsiedztwie przedszkoli, żłobków oraz bawialni dla dzieci
w okolicy sprzyjającej aktywnemu spędzaniu czasu w naturze: nad Czechówką, w skansenie czy ogrodzie botanicznym
wśród licznych tras rowerowych i do biegania, w sąsiedztwie siłowni, boiska i wielu punktów rekreacyjnych
w odległości pieszej do centrum miasta z historycznymi punktami i artystycznym sznytem
w miejscu, które pielęgnuje relacje sąsiedzkie i docenia walory kulturalne, artystyczne i rekreacyjne okolicy
w okolicy doskonale skomunikowanej, dzięki liniom ZTM Lublin oraz obwodnicy, która łączy różne punkty na mapie Polski